Karczma Biesiada

Reservation icon Rezerwacje online
Subpage logo

Podtrzymujemy tradycje i smaki staropolskie

wydarzenia

Header image

Karczma Biesiada ponownie otwarta!

Z przyjemnością informujemy, że nasza Karczma jest ponownie otwarta dla naszych gości! Zapraszamy codziennie w naszych standardowych godzinach pracy, od 11 do 23. Nasi kierowcy dostawy do domu realizują każdego dnia od 11 do 21.

Przez czas kwarantanny starannie przygotowywaliśmy lokal na nowe warunki, z którymi przychodzi nam się zmierzyć. Wprowadziliśmy szereg zmian i zasad, które zapewniają bezpieczeństwo naszym klientom i pracownikom. Obowiązują nas też przepisy, których musimy przestrzegać dlatego bardzo prosimy o zapoznanie się z regulaminem i wytycznymi. Wspólnie dbajmy o nasze zdrowie i bezpieczeństwo. Nie możemy się doczekać, kiedy nasz lokal i ogródek zapełni się uśmiechniętymi twarzami klientów!

Nasza karczma zmieniła się również wizualnie. Aby zapewnić większy komfort - wokół ogródków stanął stylowy płot, który nie tylko dodaje charakterystycznego góralskiego klimatu - ale również oddziela stoliki od ulicznego gwaru. Na naszym tarasie zamontowaliśmy zaszklenie, dzięki czemu w chłodne dni będzie tam nadal ciepło i przyjemnie! Serdecznie zapraszamy, zobaczcie sami jak wiele się zmieniło!

Na sezon wiosenno-letni przygotowaliśmy także kilka smakowitych nowości, które pojawią się wkrótce w naszym menu!


Przychodząc do restauracji trzeba pamiętać o wielu zasadach, które obowiązują nas i naszych klientów. Poniżej przedstawiamy Wam Regulamin z którym możecie się zapoznać. Prosimy o przestrzeganie obowiązujących zasad.

Regulamin korzystania z Restauracji:

1. Wejście na teren lokalu wyłącznie w obecności kelnera, który wskaże Państwu stolik.
2. Przy wejściu na teren lokalu obowiązuje dezynfekcja rąk.
3. Na terenie lokalu obowiązuje noszenie osłon ust i nosa.
4. Maseczki można zdjąć tylko siedząc przy stoliku
5. Przemieszczanie się na terenie lokalu jest możliwe wyłącznie do toalety. Zamówienia przyjmowane są przy stoliku.
6. Przy jednym stoliku może przebywać rodzina lub osoby pozostające we wspólnym gospodarstwie domowym.W innym przypadku osoby powinny siedzieć w odległości min. 1,5 m od siebie i nie siedzieć naprzeciw siebie.
7. Zachęcamy do korzystania z płatności zbliżeniowych, kodem blik lub płatnościami online.

Calendar icon19 maja 2020
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.