Karczma Biesiada

Reservation icon Rezerwacje online
Subpage logo

Podtrzymujemy tradycje i smaki staropolskie

wydarzenia

Header image

Świąteczny Catering w Stalowej Woli, Nisku i okolicach

Nowa świąteczna oferta!

Bieganie po sklepach i wiele godzin spędzonych w kuchni - w tym roku szczególnie chcemy Ci tego zaoszczędzić, dlatego przygotowaliśmy specjalną ofertę potraw na świąteczny stół. Nie wszystko zawsze musi być na twojej głowie! Zupy, dania na ciepło, zimno, sałatki oraz inne pyszności mogą przyjechać do Ciebie do Stalowej Woli, Pysznicy, Jastkowic, Przyszowa, Brandwicy i pobliskich miejscowości. Już teraz zapoznaj się z naszymi propozycjami wigilijnych dań, złóż zamówienie do 17 grudnia, a my dostarczymy je dla Ciebie wigilijnym rankiem lub w wyznaczonym wcześniej terminie. 

Zobacz świąteczne menu

Przyrządzone przez nas posiłki pakujemy hermetycznie, tak, aby bezpiecznie trafiły na Twoją wigilijną kolację. Zadbamy także o piękną dekorację dań podawanych na zimno i podpowiemy jak odpowiednio podgrzać wybrane potrawy. Świąteczny catering to sposób na spokojne i pyszne święta, bez zbędnych zmartwień o bożonarodzeniowe menu.

poprzedni wpis Calendar icon1 Grudzień 2020
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.