Karczma Biesiada

Reservation icon Rezerwacje online
Subpage logo

Podtrzymujemy tradycje i smaki staropolskie

Imprezy plenerowe, bankiety i cateringiOrganizacja cateringów we wskazanym przez Ciebie miejscu

Header image

Specjalizujemy się w świadczeniu szeroko pojętych usług cateringowych w Stalowej Woli i okolicach. Organizujemy i osługujemy konferencje, sympozja, spotkania firmowe i eventy. Zapewniamy szeroki zakres usług cateringowych, jednocześnie oferując doskonałą obsługę, wyjątkową aranżację i smak serwowanych przez nas potraw. Jako zespól, posiadamy wieloletnie doświadczenie i sprawdzone rozwiązania logistyczne. 

Catering w siedzibie firmy

Organizując catering w siedzibie Państwa firmy dobierzemy aranżację i wystrój stołów oraz dopasujemy dania adekwatne do charakteru imprezy. Obsługujemy takie wydarzenia jak konferencje firmowe, otwarcia hal produkcyjnych, wizytacje gości czy jubileusze firmowe. Zapewniamy profesjonalną i sprawną obsługę.

Obsługa konferencji

Podczas organizacji kongresów lub konferencji catering jest bardzo często obsadzany jako jeden z punktów programu. Warto postawić w takiej sytuacji na sprawdzoną firmę cateringową. Dzięki profesjonalnym urządzeniom oraz sprzętom gastronomicznym zapewniamy w pełni profesjonalną obsługę takich wydarzeń.

Imprezy plenerowe

Dzięki specjalnie przygotowanym pojazdom oraz najwyższej klasy urządzeniom gastronomicznym jesteśmy w stanie obsłużyć cateringi i imprezy plenerowe. Zapewniamy wyżywienie VIPów podczas koncertów i imprez publicznych, jak również obsługę gastronomiczną pikników i plenerowych imprez firmowych.

Wybrane miejsca naszych Cateringów

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.