Karczma Biesiada

Reservation icon Rezerwacje online

Podtrzymujemy tradycje i smaki staropolskie

Praca w gastronomii - kelner lub kelnerka

Header image

Karczma Biesiada zatrudni osobę na stanowisko kelnera w pełnym wymiarze etatu.

Twoje zadania:

  • obsługa gości naszej restauracji,
  • przygotowywanie napojów przy barze,
  • podanie posiłków do stolików,
  • dbanie o czystość w miejscu pracy
  • współpraca z zespołem oraz wspieranie realizacji wspólnych celów

Zaimponujesz nam jeśli:

  • znasz język angielski lub niemiecki w stopniu komunikatywnym

Nasze wymagania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • umiejętność pracy zespołowej

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • możliwość rozwoju i samorealizacji
  • stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Prosimy o wcześniejsze umówienie się telefoniczne na spotkanie, pod numerem telefonu 697 405 884 , od poniedziałku do piątku, w godzinach od 9 do 15.