Karczma Biesiada

Reservation icon Rezerwacje online
Subpage logo

Podtrzymujemy tradycje i smaki staropolskie

wydarzenia

Header image

Nowa oferta Cateringowa na spotkanie w domu

Tace pełne pysznych kanapek, koreczki, tortille i sałatki - to tylko jedne z wielu zestawów zakąsek, jakie znajdziesz w naszej ofercie gotowych zestawów Cateringowych. Przygotowane bezpośrednio przed dostawą, zawsze ze świeżych składników. Idealne na na spotkanie z rodziną lub domówkę z przyjaciółmi. 

Mini Catering możesz zamówić z odbiorem własnym lub dostawą bezpośrednio do Twojego domu. Nasi kierowcy dostarczą kanapki i finger foody na terenie Stalowej Woli i okolicznych miejscowości, takich jak np Pysznica, Jastkowice, Pilchów, Nisko czy Zaleszany. Wystarczy, że złożyć zamówienie na kwotę minimalną dla Twojej strefy, a pyszny Catering zostanie zrealizowany z dostawą do Twojej lokalizacji. 

Czym są finger foody?

Catering typu finger food to przystawki podawane na ciepło lub zimno. W jego skład wchodzą również często słodkie lub słone przekąski. Ideą finger foodów jest możliwość jedzenia ich palcami, bez potrzeby wykorzystywania sztućców. Ich wielkość nie powinna być większa niż 2-3 kęsy. W formie przekąsek finger food często stosuje się koreczki, nadziewane mini tortille, miniaturowe pierożki czy deski serów. 

Jest to świetna propozycja na poczęstunek dla rodziny i przyjaciół. Cateringi finger food często serwowane są na różnych imprezach firmowych, bankietach, konferencjach oraz podczas wizyt ważnych gości. Zwykle towarzyszy im serwis kawowy i słodki stół. Świetnie sprawdzają się w domu w czasie spotkań ze znajomymi czy na domówkach. Zamówienie ich jako cateringu pomoże Ci zaskoczyć Twoich gości i zaoszczędzi Twój czas.

Chcę zobaczyć ofertę cateringową!

Catering do domu lub firmy - Stalowa Wola, Nisko, Jastkowice - Karczma Biesiada
Zawijane tortille - Miniaturowe pierożki - Catering na Sylwestra - Stalowa Wola
Zestawy tac z kanapkami i zakąśkami

Przejdź do menu cateringowego

poprzedni wpis Calendar icon23 listopada 2020
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.